wideorejestrator prido i7

Wideorejestrator Prido i7 - Sony Starvis, moduł Wi-Fi
Kamera samochodowa Pirdo i7 | Sony Starvis, moduł Wi-Fi
Kamera samochodowa Pirdo i7 | Sony Starvis, moduł Wi-Fi
Wideorejestrator Prido i7 - Sony Starvis, moduł Wi-Fi
Wideorejestrator Prido i7 - Sony Starvis, moduł Wi-Fi
Wideorejestrator Prido i7 - Sony Starvis, moduł Wi-Fi
Wideorejestrator Prido i7 - Sony Starvis, moduł Wi-Fi
399 

Najniższa cena z 30 dni: 399 zł

(brak w magazynie)

media i klienci o prido i7

★★★★★

Polecam, świetna kamera, bardzo dobra optyka od Sony gwarantuje bardzo dobrej jakości obraz. Bardzo proste, nieskomplikowane, przejrzyste menu. Generalnie wszystko wykonane solidnie z dobrych plastików i fajnie wyglądający wideo rejestrator. Polecam i zachęcam do zakupu.

Dominik

mediamarkt.pl

★★★★★

Długo czaiłam się z zakupem wideorejestratora, w końcu zdecydowałam się dzięki miłemu pracownikowi sklepu "Media Expert", który świetnie pomógł mi w wyborze kamery. Świetna jakość obrazu jak i dźwięku. Solidnie zbudowana i elegancka. Nieskomplikowana w obsłudze. Teraz czuję większy spokój w trakcie jazdy oraz podczas spoczynku mojego samochodu na parkingu 😉 Gorąco polecam!! 🙂

Izabela

mediaexpert.pl

★★★★★

Miałem już w ręku trochę kamerek samochodowych i ta od razu przypadła mi do gustu ze względu na jakość plastików. Nic nie skrzypi, dobrze spasowane, w ręku czuć, że solidne. Samo nagrywanie bez zarzutu, czyli robi to co powinna. Nagrywa, widać dobrze szczegóły w dzień i w nocy. Jestem zadowolony.

Patryk

ceneo.pl

dane techniczne
Płyta główna Novatek NT96658
Sensor optyczny Sony STARVIS IMX307
Soczewka Szklana, 6-cio warstwowa
Jasność obiektywu f/2.0
Kąt widzenia 150°
Wbudowany mikrofon Tak
Bateria Litowa, 320 mAh
Interfejs USB 2.0
Format zapisu plików 1. Wideo: MP4 (H.264)
2. Zdjęcie: JPEG
Rozdzielczość wideo Full HD 1920x1080px 30FPS
Rozdzielczość zdjęć 12MPX
Panel LCD Wyświetlacz 2.7"
Karta pamięci Obsługa kart pamięci microSD do 128GB
Tryb parkingowy Tak
WDR (Wide Dynamic Range) Tak
Wykrywanie ruchu Tak
G-Sensor Tak
Łączność Wi-Fi Tak
Akcesoria w zestawie 1. Ładowarka samochodowa (2xUSB, 12/24V)
2. Uchwyt samochodowy
3. Kabel USB (3,6 m)
4. Uchwyty do poprowadzenia kabla
Stabilizacja obrazu: Cyfrowa
zawartość
opakowania
Wideorejestrator samochodowy Prido i7
wideorejestrator prido i7
Ładowarka samochodowa dual car charger 2xUSB do rejestratora Prido
ładowarka 2xUSB 12/24V
kabel micro USB 3,6 metra samochodowy do wideorejestratora Prido
kabel USB 3,6m
Instrukcja obsługi kamery samochodowej Prido i7
instrukcja obsługi
Uchwyt samochodowy do wideorejestratora Prido
mocowanie rejestratora
Aktywny tryb parkingowy Prido

AKTYWNY TRYB PARKINGOWY

aktywny

tryb parkingowy

Wideorejestrator Prido i7 wyposażony jest w funkcję aktywnego trybu parkingowego. Funkcja ta ma za zadanie zoptymalizować relację pomiędzy zużyciem baterii/obciążeniem akumulatora auta i podtrzymaniem kamery w stanie gotowości do nagrywania. Jeżeli rejestrator jazdy nie zarejestruje przeciążenia przez czas wybrany przez kierowcę w trakcie konfiguracji kamery samochodowej, to zostanie uśpiony i przejdzie w tryb czuwania. Kamera samochodowa zostanie wybudzona z trybu czuwania w momencie, gdy G-Sensor zarejestruje przeciążenie.

Sony STARVIS sensor optyczny Prido

SENSOR OPTYCZNY

matryca

Sony STARVIS

Najwyższej klasy sensor optyczny Sony STARVIS IMX307 wykonany w technologii tylnego podświetlenia sprawia, że nagrania zarejestrowane za pomocą rejestratora samochodowego Prido i7 cechuje doskonała jakość i świetne naświetlenie. Nagrywaj wyraźny, doskonałej jakości materiał wideo zarówno w dzień, jak i w nocy.

Moduł Wi-Fi kamery samochodowe Prido

MODUŁ WI-FI

dostęp do plików

przez Wi-Fi

Chcesz udostępnić swoje nagranie w internecie lub przekopiować je na inny nośnik pamięci, ale nie masz pod ręką komputera lub czytnika kart pamięci? Nic straconego. Wystarczy Ci smartfon z funkcją WiFi i darmowa aplikacja dostępna na systemach Android oraz iOS. Dzięki modułowi łączności bezprzewodowej wbudowanemu w rejestrator jazdy Prido i7 uzyskasz dostęp do swoich materiałów z poziomu telefonu, całkowicie bezprzewodowo.

Dual charger Prido 2xUSB

DUAL CHARGER W ZESTAWIE

ładowarka 2xUSB

w każdym zestawie

Prido mówi NIE ładowarkom, które blokują gniazdo zapalniczki Twojego auta. W zestawie z każdym wideorejestratorem marki Prido otrzymasz ładowarkę samochodową z 2 gniazdami USB. Dzięki temu będziesz mógł naładować swój smartfon lub podłączyć nawigację w tym samym momencie, kiedy używasz kamery samochodowej i nie będzie wiązać się to z koniecznością dokupywania dodatkowych przejściówek.

Procesor Novatek Prido

PROCESOR NOVATEK

szybkość i

stabilność

Dzięki bardzo stabilnemu i docenionemu wśród ekspertów procesorowi Novatek 96658 kamera samochodowa Prido i7 działa niezwykle szybko i bardzo stabilnie. Zarówno zmiana ustawień rejestratora, jak i samo nagrywanie materiałów wideo odbywa się płynnie i bez jakichkolwiek problemów.

G-Sensor czujnik przeciążeń kamery samochodowe Prido

G-SENSOR

zaawansowany

czujnik przeciążeń

Wbudowany w kamerę samochodową Prido G-Sensor wykryje uderzenie lub gwałtowne hamowanie i automatycznie ochroni nagrywany w ich trakcie materiał wideo. Co więcej, nawet wtedy, gdy kamera samochodowa nie nagrywa, a dojdzie do przeciążenia materiał zostanie zarejestrowany i zabezpieczony automatycznie (aktywny tryb parkingowy). To daje Ci pewność, że kolizja zostanie zarejestrowana.

WDR szeroki zakres dynamiki obrazu Prido

FUNKCJA WDR

szeroki zakres

dynamiki obrazu

Grupa algorytmów odpowiadających za szeroki zakres dynamiki (WDR) sprawia, że nawet podczas nagrywania pod światło kamera samochodowa Prido i7 zoptymalizuje nagrywany obraz. Dzięki temu jego poszczególne elementy, takie jak rejestracje aut, będą lepiej widoczne.

ekran 2,7 cala kamera samochodowa Prido

EKRAN O PRZEKĄTNEJ 2,7”

wygoda

i bezpieczeństwo

2,7-calowy ekran kamery samochodowej Prido i7 pozwoli Ci na bezproblemową i komfortową konfigurację urządzenia oraz intuicyjny dostęp do jego najważniejszych funkcji. Jest on jednak na tyle kompaktowy, że nie będzie odciągał Twojej uwagi podczas jazdy.

karty micro sd do 128GB Prido kamery samochodowe

MICRO SD DO 128GB

zapomnij

o braku pamięci

Kamera samochodowa Prido i7 obsługuje karty microSD o pojemności aż do 128GB włącznie. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że Twoje nagranie zostanie nadpisane przez nowy materiał zaraz po zapisaniu. Taka pojemność karty microSD gwarantuje stabilność pracy i odpowiednią ilość miejsca na Twoje filmy.

Szklana soczewka w rejestratorach jazdy Prido

6-WARSTWOWA SZKLANA SOCZEWKA

jasny obiektyw ze

szklaną soczewką

Szklana soczewka znajdująca się w obiektywie rejestratora jazdy Prido i7 składa się z aż sześciu warstw wysokiej jakości szkła. Dzięki temu filmy rejestrowane przez wideorejestrator cechuje znacznie lepsza jakość, niż w przypadku kamer samochodowych z soczewkami wykonanymi z tanich tworzyw sztucznych. Szkło cechuje również większa odporność na zarysowania i mikrourazy pogarszające jakość nagrywanych filmów.

Zastanawiasz się, jaki wideorejestrator wybrać?

Jeśli szukasz kamery samochodowej, która prócz wysokiej jakości sensora optycznego firmy Sony oraz stabilnego i wydajnego procesora Novatek oferuje dodatkowe funkcje, takie jak chociażby łączność bezprzewodowa za pomocą WiFi, to rejestrator jazdy Prido i7 jest dla Ciebie idealny.

Wideorejestrator WiFi

Najlepsze kamery samochodowe oferują kierowcom możliwość bezprzewodowej komunikacji między rejestratorem jazdy a urządzeniem mobilnym. Wideorejestrator Prido i7 i dedykowana do niego, darmowa aplikacja Prido (dostępna na systemy Android oraz iOS), pozwalają na podłączenie kamery samochodowej do smartfona. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca nie musi demontować kamerki samochodowej za każdym razem, gdy chce zgrać znajdujące się na niej nagrania. Dzięki aplikacji Prido może zrobić to bezprzewodowo, łącząc się z kamerą samochodową za pomocą wbudowanego w nią modułu WiFi. Aplikacja pozwala również na zdalną zmianę ustawień wideorejestratora oraz śledzenie trasy, jaką przebywa pojazd z zamontowaną kamerą samochodową (funkcja GPS). Taka funkcjonalność w segmencie kamer samochodowych, do którego należy rejestrator jazdy Prido i7 to prawdziwa rzadkość!

Kamera samochodowa z trybem parkingowym

Wideorejestrator Prido i7 posiada aktywny tryb parkingowy. Oznacza to, że kierowca musi ustawić sposób jego działania tylko jeden raz. Po wyborze interesujących go opcji kamera samochodowa sama wykryje, czy samochód znajduje się w ruchu, czy na parkingu i dopasuje tryb nagrywania do konkretnej sytuacji. Jeśli zastanawiasz się, jaki wideorejestrator wybrać, to aktywny tryb parkingowy powinien być jedną z opcji, którą bierzez pod uwagę przy zakupie. To ogromna wygoda, znaczący wzrost bezpieczeństwa pojazdu (automatyzacja oznacza brak ryzyka, że zapomnisz włączyć tryb parkingowy, kiedy będziesz wychodzić z auta) i optymalizacja pracy kamery samochodowej (aktywny tryb parkingowy optymalizuje sposób zasilania wideorejestratora).

Prido i7 – kamery do samochodów o najwyższej jakości

Prócz wymienionych wyżej funkcji kamera samochodowa Prido i7 to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz markowe podzespoły użyte do produkcji urządzenia. Sensor optyczny Sony STARVIS to gwarancja wysokiej jakości nagrań wideo, a procesor Novatek stabilności i szybkości działania. Dodatkowo, wszystkie wideorejestratory Prido objęte są 2-letnią, polską gwarancją realizowaną na terenie kraju. Kupno Prido i7 nie wiąże się zatem z żadnym ryzykiem.

GDZIE KUPIĆ