Aktywny tryb parkingowy Prido

AKTYWNY TRYB PARKINGOWY

aktywny

tryb parkingowy

Wideorejestratory Prido i7 PRO, Prido i7 oraz Prido i5 wyposażone są w funkcję aktywnego trybu parkingowego. Jej zadaniem jest optymalizowanie relacji pomiędzy obciążeniem baterii/akumulatora auta i utrzymaniem kamery samochodowej w stanie gotowości do nagrania. Jeżeli rejestrator jazdy nie zarejestruje przeciążenia przez czas wskazany przez użytkownika podczas konfiguracji, to zostanie uśpiony i przejdzie do trybu czuwania. Kamera samochodowa zostanie wybudzona z trybu czuwania dopiero wtedy, gdy G-Sensor zarejestruje przeciążenie.

Sony STARVIS Sony EXMOR kamery samochodowe Prido

SENSORY OPTYCZNE

matryce Sony

STARVIS i EXMOR

Wideorejestratory Prido są wyposażone w wysokiej klasy sensory optyczne marki Sony STARVIS (Prido i7 pro, Prido i7) oraz Sony EXMOR (Prido i5). Z przetwornikami obrazu o takiej jakości rejestracja doskonałej jakości materiału wideo jest możliwa zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kamera samochodowa Wi-Fi Prido i7 Prido i7 PRO

MODUŁ WI-FI

dostęp do plików

przez Wi-Fi

Kamery samochodowe Prido i7 pro oraz Prido i7 PRO posiadają wbudowane moduły WiFi. Dzięki temu nie musisz demontować kwideorejestratora, aby uzyskać dostęp do zarejestrowanych plików. Wystarczy darmowa aplikacja na Android lub iOS, aby pobrać/udostępnić zarejestrowany materiał lub zmodyfikować ustawienia wideorejestratora.

WDR rejestrator jazdy Prido

FUNKCJA WDR

szeroki zakres

dynamiki obrazu

Wszystkie kamery samochodowe Prido posiadają funkcję WDR, która odpowiada za optymalizację jakości nagrywanego obrazu. Zestaw skomplikowanych algorytmów wykorzystuje możliwości obliczeniowe procesora, aby zarejestrować jak najwięcej szczegółów otoczenia.

Dual charger 2xUSB Prido ładowarka kamera samochodowa

DUAL CHARGER W ZESTAWIE

ładowarka 2xUSB

w każdym zestawie

Mówimy stanowcze NIE ładowarkom, które blokują całe gniazdo zapalniczki. W zestawie z każdą kamerą samochodową Prido otrzymasz ładowarkę samochodową z 2 gniazdami USB. Dzięki temu zasilisz wideorejestrator i naładujesz smartfon lub nawigację bez konieczności dokupywania dodatkowych akcesoriów.

Szklana soczewka w rejestratorach jazdy Prido

6-WARSTWOWA SZKLANA SOCZEWKA

jasny obiektyw ze

szklaną soczewką

Soczewka znajdująca się w obiektywie wideorejestratorów Prido składa się z aż sześciu warstw krystalicznie przejrzystego szkła. Dzięki temu materiały wideo rejestrowane przez nasze kamery samochodowe cechuje znacznie lepsza jakość, niż w przypadku rejestratorów jazdy z soczewkami z tanich tworzyw sztucznych. Szkło cechuje również większa odporność na zarysowania.

GDZIE KUPIĆ